Tento web používá soubory cookie. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.  Ochrana osobních údajů
Zavřít
Nejvýhodnější předplacený DSL internet a IP televize
Pro objednání volejte NONSTOP 211 151 211

Zadejte adresu a ihned uvidíte nabídku tarifů přímo pro vás.

AKCE modem za 1 Kč
8 Mbit/s
339 Kč 399 Kč
měsíčně
bez televize bez televize
bez televize
20 Mbit/s
389 Kč 449 Kč
měsíčně
možné objednat s WIA TV od 199 Kč
50 Mbit/s
439 Kč 499 Kč
měsíčně
možné objednat s WIA TV od 199 Kč
100 Mbit/s
539 Kč 599 Kč
měsíčně
možné objednat s WIA TV od 199 Kč
250 Mbit/s
629 Kč 689 Kč
měsíčně
možné objednat s WIA TV od 199 Kč

Ceny zahrnují DPH. Všechny služby jsou předplacené a bez závazků. Ceny dalších služeb naleznete v ceníku.

Přecházíte od jiného xDSL poskytovatele?

Umíme to zařídit. Spojte se s námi. Uvidíte, že je to snadné a ZDARMA.

Internet po celé ČR

Pro naše služby využíváme technologii xDSL a kabelovou síť společnosti CETIN, která navazuje na původní síť Českého Telecomu. Výhodou je obrovské pokrytí a dostupnost téměř po celé ČR. Proti WiFi připojení není xDSL ovlivněno počasím a připojení je rychlé, stabilní s krátkou odezvou. Provoz v síti řídíme sami, pomocí nejmodernějších technologií priorizujeme přenos videa i hlasu tak, aby byl WIA internet co nejsvižnější.

Co budete k připojení potřebovat?

K internetovému připojení potřebujete modem vhodný pro danou službu. Když si modem zakoupíte u nás, bude již obsahovat potřebná nastavení.

  • - kompatibilní s ADSL2+/VDSL2
  • - 2x externí anténa WiFi
  • - tlačítko WPS
999 Kč

včetně DPH
Při zakoupení modemu je instalace ZDARMA.

WIA TV ve vaší domácnosti

WIA TV vám přináší vysílání přímo do vašeho televizoru, počítače, tabletu či telefonu. WIA TV je dostupná ve většině měst a obcí a je tak součástí dsl internetu. Můžete si vybrat z následujících balíčků WIA TV.

wia tv
set top box

Potřebujete set-top box?

Set-top box Vám umožní využít naší televizní službu na jakémkoliv televizním přístroji vybaveném konektorem HDMI. Nemusíte jej ale nutně potřebovat - pokud chcete pořady sledovat jen na počítači, tabletu nebo telefonu, obejdete se bez set-top boxu.

Akce 1399 Kč1999 Kč včetně DPH
Zvýhodněná cena set-top boxu platí při pořízení WIA DSL spolu s WIA TV do 31.12.2019

Zajímá vás víc?

Co je to služba WIA DSL?

WIA DSL je domácí kabelové připojení k internetu, které funguje prostřednictvím technologie xDSL. Ta využívá stávající vedení telefonní sítě, proto je dostupná téměř na celém území České republiky.

Co je to služba WIA TV?

WIA TV představuje digitální televizi s nejrůznějšími vychytávkami, které vás budou bavit - zpětné zhlédnutí až 7 dní, nahrávání pořadů 50 hodin, až 158 televizních kanálů, sledování na televizní obrazovce, mobilu, tabletu i počítači. WIA TV si můžete objednat pouze s internetovým připojením WIA DSL (rychlost 20 Mbit/s a vyšší). Ověřit dostupnost

Jak mohu sledovat WIA TV na počítači, tabletu a telefonu?

Pro sledování na počítači můžete použít libovolný prohlížeč v jeho aktuální verzi. Použijte odkaz tv.wia.cz a přístupové informace, které jsme vám zaslali při aktivaci služby. Aplikace pro zařízení s Android a IOS budou v k dispozici do několika týdnů. Prozatím doporučujeme použít aplikaci SledovaniTV.cz.

Na kolika zařízeních mohu sledovat WIA TV?

Službu WIA TV můžete využívat na tabletu, mobilu, počítači a televizi (SmartTV nebo prostřednictvím set-top boxu). V rámci jednoho internetového účtu WIA může být televize spuštěna zároveň na jednom mobilním zařízení (PC, tablet, mobil), SmartTV a zároveň na set-top boxu. K jednomu účtu WIA můžete využívat jeden set-top box.

Jaká je reálná rychlost WIA DSL?

Rychlost internetového připojení WIA DSL se odvíjí od místa, kde je služba zřizována. Významnou roli hraje hned několik faktorů, mezi které patří vzdálenost od ústředny, kvalita vedení a agregace. Rychlost může ovlivnit i váš vlastní počítač.

Jaká je agregace služby WIA DSL?

Služba WIA DSL je sdílena stejně jako jiné xDSL služby v poměru 1:50.

Jak mohu objednat internet WIA DSL s WIA TV?

Ověřte, zda je služba na vaší adrese dostupná. Webová stránka vás poté provede jednoduchými a rychlými kroky objednávky od výběru tarifu, přes platbu, po potvrzení objednávky. V průběhu objednávkového procesu budete požádáni o ověření mobilního telefonního čísla.

Platba je možná kartou, bankovním příkazem nebo v hotovosti na pobočce WIA.

Rádi vám pomůžeme. Klientská linka 211 151 211 je vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Jste nový zákazník a objednal jste si službu na 3 měsíce?

Pokud jste nový zákazník a objednal jste si naše služby na 3 měsíce, získáváte 1 měsíc našich služeb zdarma. Akce je časově omezená.

Kompletní ceník - přehled cen služby WIA DSL
Jaká zařízení budu potřebovat pro připojení k internetu?

Dodáme vám kvalitní modem, který bude přednastavený dle služby kterou jste si zvolili. Po zprovoznění služby technikem jen modem zapojíte podle přiloženého návodu.

Potřebuji k WIA TV set-top box?

Pokud chcete své oblíbené pořady sledovat jen na počítači, tabletu nebo telefonu, obejdete se bez set-top boxu. Pro večerní posezení je ale pohodlnější televizní obrazovka, která vám programy WIA TV přináší díky set-top boxu. Ten pouze k obrazovce připojíte HDMI kabelem. Další možností je využít smart TV (Samsung 2016-2018, vybrané modely LG) nebo Android TV (Sony, Philips, MI Box, Nvidia Shield), kde set-top box nepotřebujete.

Mohu ke službě WIA DSL použít svůj vlastní modem, který jsem nezakoupil u WIA?

Doporučujeme vám zakoupit náš modem, který je kompatibilní s naší sítí. Můžete použít i vlastní modem, nejlépe takový, který je uvedený v části Zřízení a instalace. Pokud se váš modem v seznamu nenachází, nemůžeme garantovat bezchybný provoz služby.

Co obsahuje balíček s modemem?

Balíček vám bude odeslán přepravní službou ještě před termínem instalace. Balíček bude obsahovat modem, nápájecí zdroj, sadu propojovacích kabelů, schéma zapojení modemu k počítači. Modem od nás obdržíte již předkonfigurovaný, připravený pro okamžité použití.

Přecházíte od jiného poskytovatele?

Umíme to zařídit. Spojte se s námi. Uvidíte, že je to snadné a ZDARMA.

Objednal jsem si veřejnou IP adresu, ale nefunguje. Jak mám postupovat?

Aby se změna parametrů vaší služby projevila okamžitě, je zapotřebí restartovat váš modem.

Objednal jste si WIA DSL a služba nemohla být zřízena?

V ojedinělých případech se může stát, že provozovatel, kterým je Česká telekomunikační infrastruktura a.s., nás bude informovat o překážkách ve zřízení služby. Pokud tato situace nastane, platbu za službu WIA DSL vám vrátíme v plné výši.

Jak probíhá instalace služby WIA DSL?

Jakmile obdržíme platbu, budete telefonicky kontaktováni pracovníkem instalační firmy. S technikem se domluvíte na termínu instalace služby DSL. Doba montáže a zprovoznění by měla trvat maximálně 60 minut.

Odkdy mohu službu WIA DSL začít používat?

Jakmile technik službu naistaluje, můžete podle návodu zapojit modem. Internetové připojení bude ihned funkční.

Jak nastavit vlastní modem?

Bezchybný provoz služby WIA DSL je ověřen pro následující modemy:

Comtrend VR-3031eu - stáhnout návod / stáhnout manuál
Comtrend VR-3026e v2 - stáhnout návod
ZyXEL VMG1312-B30B - stáhnout návod
ZyXEL P 660 (jen ADSL) - stáhnout návod
ZyXEL VMG8823 (jen DSL 250) - stáhnout návod

Jak poprvé spustit WIA TV? Set-top box

Abychom mohli garantovat kvalitu vaší televize, doporučujeme zapojit váš set-top box přímo k televizní obrazovce HDMI kabelem (bez dalších zařízení). Zapojte set-top box ethernetovým kabelem do modemu. Připojte set-top box k televizi pomocí HDMI kabelu. Na vaší televizi zvolte změnu vstupního rozhraní na HDMI s pořadovým číslem, ve kterém je zapojen set-top box. WIA TV se pak automaticky spustí. Připojení set-top boxu přes WiFi je sice možné, ale vzhledem k zarušení sítě jej nedoporučujeme.

Jak poprvé spustit WIA TV? Počítač

Pro sledování na počítači můžete použít libovolný prohlížeč v jeho aktuální verzi. Přihlásit se můžete na stránce tv.wia.cz. Přístupové informace jsme vám zaslali při aktivaci služby.

Jak poprvé spustit WIA TV? Telefon a tablet

WIA TV můžete na telefonu a tabletu sledovat pomocí aplikace WIA TV. Stačí ji stáhnout z AppStore nebo Google Play Store a přihlásit se údaji, které jste obdrželi při aktivaci služby. Aplikace pro zařízení s Android a IOS budou k dispozici do několika týdnů. Prozatím doporučujeme použít tv.wia.cz.

Kolik stojí zřízení služby WIA DSL?

Pokud si koupíte modem od WIA, potom je zřízení služby WIA DSL zdarma.

Jakým způsobem je služba WIA DSL fakturována?

První úhrada bude zahrnovat platbu modemu, pokud jste si ho objednali. Pro úhradu dalšího poplatku doporučujeme aktivovat rekurentní platby kartou, kdy se automaticky z vašeho účtu každý měsíc, nebo jednou za tři měsíce, strhne částka předplatného.

Pokud si zvolíte platbu převodem, potom vám budeme zasílat zálohovou fakturu. Obdržíte ji prostřednictvím vašeho e-mailu 15 dnů před koncem předplaceného období. Zálohová faktura bude obsahovat poplatek na další období (1 měsíc v délce 30,5 dne nebo 3 měsíce).

Nemusíte mít obavy z úhrady služby před ukončením předplaceného období. Vaše platba naváže na předešlou úhradu a připojení se automaticky bez výpadku prodlouží o délku navazujícího předplaceného období.

Jak mohu službu WIA DSL ukončit?

Smlouva je bez úvazku a je možné ji ukončit ke konci předplaceného období. Jednoduše neuhradíte předplatné na další měsíc. Budou vám zasílány připomínky pro platbu dalšího období, ale nemusíte na ně reagovat.

Proč je nejlepší platit kartou?

U karty si můžete nastavit opakované platby. Potom se nebudete muset o nic starat. Opakování plateb můžete kdykoli vypnout.

Od kdy je služba účtována?

Měsíční poplatek služby je účtován od okamžiku jejího zprovoznění. Nemusíte se tedy obávat zaslat platbu dříve, o nic nepřijdete:-) Stejně tak nevadí, pokud zašlete pravidelný měsíční poplatek před skončením služby, vše na sebe naváže.

Jak je to s poplatkem za přerušení užívání služby?

Naše služby jsou bez závazku, takže je můžete kdykoliv ukončit bez jakéhokoliv papírování. Pokud si ale budete přát službu po přerušení znovu používat, účtujeme poplatek 100 Kč za reinstalaci. První měsíc předplatného tak bude o tento poplatek navýšen. Pokud zaplatíte pouze cenu služby, zkrátíme vám pak dobu jejího užívání.

Bez smluv a závazků
S námi vás nemusí trápit výpovědní lhůty, ani zbytečné papírování. K ničemu vás nenutíme. Naše služby jsou 100% bez závazku.
Instalace obvykle do 5 dnů od zaplacení
Jde to opravdu rychle. Internet u vás bude frčet již za pět dnů od objednání a předplacení služby.
Zákaznická podpora 24 hodin denně
Naše zákaznická linka je pro vás k dispozici nonstop. Žádné automaty, ale skuteční lidé, kteří vám se vším kdykoliv ochotně poradí.
Linka zákaznické podpory: 211 151 211
158 televizních programů
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
Déčko Déčko
ČT Sport ČT Sport
ČT art ČT art
ČT24 ČT24
ČT1 SM ČT1 SM
Televize Seznam Televize Seznam
Prima Prima
Prima COOL Prima COOL
Prima Love Prima Love
Prima Zoom Prima Zoom
Prima Max Prima Max
Prima Comedy Central Prima Comedy Central
Prima Krimi Prima Krimi
Nova Nova
Nova Cinema Nova Cinema
Nova Action Nova Action
Nova 2 Nova 2
Nova Gold Nova Gold
Jednotka Jednotka
Dvojka Dvojka
Markíza International Markíza International
TA3 TA3
JOJ Family JOJ Family
Óčko Óčko
Óčko STAR Óčko STAR
Óčko Expres Óčko Expres
TV Barrandov TV Barrandov
Barrandov Krimi Barrandov Krimi
Kino Barrandov Kino Barrandov
Barrandov News Barrandov News
Arena sport 2 Arena sport 2
Sport 5 Sport 5
TV Natura TV Natura
Retro Retro
Life TV Life TV
BBC World BBC World
Kino Svět Kino Svět
Lounge TV Lounge TV
Polar Polar
TVS TVS
V1 TV V1 TV
TV Brno 1 TV Brno 1
TV Praha TV Praha
RTM+ (Liberecko) RTM+ (Liberecko)
OIK TV OIK TV
regionalnitelevize.cz regionalnitelevize.cz
i-Vysočina i-Vysočina
TV Noe TV Noe
Šlágr TV Šlágr TV
Šlágr 2 Šlágr 2
ORF eins ORF eins
ORF zwei ORF zwei
Sky News Sky News
UA TV UA TV
France 24 France 24
France 24 (FR) France 24 (FR)
Russia Today Russia Today
RT Documentary RT Documentary
Hobby TV Hobby TV
TV Mňam TV Mňam
TV Mňau TV Mňau
Filmpro Filmpro
NASA TV UHD NASA TV UHD
NASA TV NASA TV
Městská televize Otrokovice Městská televize Otrokovice
Krb Krb
Pláž Pláž
Korálová zahrada Korálová zahrada
Kočičí kavárna Kočičí kavárna
Noční Praha Noční Praha
Rok v přírodě Rok v přírodě
Mumlavské vodopády Mumlavské vodopády
Čapí hnízdo Čapí hnízdo
Cartoon Network HD Cartoon Network HD
Nova Sport 1 Nova Sport 1
Nova Sport 2 Nova Sport 2
JOJ Cinema JOJ Cinema
Óčko HD Óčko HD
Óčko STAR HD Óčko STAR HD
Óčko EXPRES HD Óčko EXPRES HD
Óčko BLACK HD Óčko BLACK HD
HBO HBO
HBO 2 HBO 2
HBO 3 HBO 3
AXN AXN
AXN Black AXN Black
AXN White AXN White
Travelxp Travelxp
FilmBox FilmBox
National Geographic National Geographic
National Geographic Wild National Geographic Wild
Animal Planet Animal Planet
National Geographic HD National Geographic HD
Spektrum Spektrum
Viasat History Viasat History
Viasat Explore Viasat Explore
Viasat Nature Viasat Nature
Eurosport Eurosport
Eurosport2 Eurosport2
Sport1 Sport1
Sport2 Sport2
Arena sport 1 Arena sport 1
Auto Motor Sport Auto Motor Sport
Fishing&Hunting Fishing&Hunting
Golf Channel Golf Channel
Film Europe Film Europe
FightBox FightBox
Relax Relax
Rebel Rebel
VH1 VH1
CS Film + CS mini CS Film + CS mini
Cartoon Network CZ Cartoon Network CZ
Cartoon Network EN Cartoon Network EN
Boomerang Boomerang
Československo / Be2Can Československo / Be2Can
Nickelodeon Nickelodeon
Nick JR Nick JR
Disney Channel Disney Channel
Disney Junior Disney Junior
Jim Jam Jim Jam
Minimax Minimax
Baby TV Baby TV
Discovery Discovery
Discovery : TLC Discovery : TLC
Discovery Science Discovery Science
Discovery Turbo Xtra Discovery Turbo Xtra
Investigation Discovery Investigation Discovery
Crime and Investigation Crime and Investigation
History Channel History Channel
CNN CNN
TV5MONDE TV5MONDE
Film+ Film+
Fast & Fun Box Fast & Fun Box
Filmbox Arthouse Filmbox Arthouse
Filmbox Extra HD Filmbox Extra HD
FilmBox Premium FilmBox Premium
FilmBox Family FilmBox Family
Filmbox Plus Filmbox Plus
Erox Erox
360TuneBox 360TuneBox
DocuBox DocuBox
FashionBox FashionBox
Eroxxx Eroxxx
Brazzers TV Europe Brazzers TV Europe
Playboy TV Playboy TV
Leo TV Gold Leo TV Gold
Cinemax 1 Cinemax 1
Cinemax 2 Cinemax 2
AMC AMC
Deluxe Music Deluxe Music
MTV MTV
Nick JR EN Nick JR EN
M1 M1
M2 M2
Duna Duna
Duna World Duna World
Jste nový zákazník a objednal jste si službu na 3 měsíce?
Pokud jste nový zákazník a objednal jste si naše služby na 3 měsíce, získáváte 1 měsíc našich služeb zdarma. Akce je časově omezená.
AKCE - modem za 1 Kč
Získejte modem za 1 Kč! Stačí si objednat službu WIA DSL se smlouvou (rychlost 100 Mbit/s a nižší). Akci není možné kombinovat s ostatními slevami a platí pouze pro nové zákazníky do 30.9.2019.